قیمت طراحی سایت

قیمت طراحی سایت حرفه ای

هنگام بحث در مورد قیمت طراحی سایت ، مهم است که سایت شما در کدام دسته قرار می گیرد. طبقه بندی سایت بر اساس نوع طراحی و عملکرد سایت تعیین می شود. در دسته بندی بر اساس نوع طراحی، دو نوع دسته بندی طراحی سایت نیمه سفارشی و طراحی سایت سفارشی تعریف می شود. قیمت طراحی وب سایت سفارشی و نیمه سفارشی بر اساس ویژگی های خاص هر کدام تعیین می شود که می توانید در جدول صفحه طراحی سایت مشاهده و مقایسه کنید. طراحی سایت بر اساس نوع شغل به چند نوع طراحی سایت شرکتی، طراحی فروشگاه اینترنتی و طراحی پورتال شرکتی تقسیم می شود. این سایت ها بر اساس نیاز کاربران به دو صورت طراحی سایت با وردپرس و طراحی سایت به صورت اختصاصی طراحی می شوند. همچنین خدمات پشتیبانی حرفه ای را برای مشتریان طراحی سایت در نظر گرفته شده است. در خدمات پشتیبانی طراحی سایت در قالب پلن های مختلف برنزی، طلایی، نقره ای و VIP ارائه می شود و ویژگی های هر پلن در صفحه خدمات پشتیبانی وب سایت وردپرس آمده است که می توانید مشاهده و مقایسه کنید.

قیمت طراحی سایت در قزوین
قیمت طراحی سایت

تعرفه قیمت طراحی سایت

برخلاف تصور بسیاری از مردم، طراحی وب فقط ایجاد و اجرای یک سری صفحات وب نیست. تصور کنید کل کسب و کار خود را در اینترنت نمایش می دهید. برای رسیدن به این هدف باید موارد زیادی در نظر گرفته و پیاده سازی شود که از آن جمله می توان به طراحی زیبا و حرفه ای وب سایت، سرعت خوب و بالا، تجربه کاربری، طراحی استاندارد، کدنویسی اولیه و بسیاری موارد دیگر اشاره کرد. به همین دلیل با انواع مختلفی از تعاریف سایت مواجه می شوید. مجموعه ای از موارد مهم مانند محیط کاری اصولی و حرفه ای، ارائه بهترین خدمات و محصولات، داشتن تیم متخصص و نخبه، ارائه ارزش های مختلف به مردم و ارائه بهترین تجربه خرید باعث افزایش اعتبار شما نزد مشتریان می شود. همه این موارد نقش مهمی در دنیای اینترنت دارند. اما نکته مهم در اینجا این است که بسیاری از موارد ضروری در موفقیت یک تجارت آنلاین به طراحی وب سایت بستگی دارد. ما در ادمین نت تمام تلاش خود را می کنیم تا کاربران را به روش های مختلف به سمت سایت سوق دهیم، اما تصور کنید اگر هزاران نفر در سایت شما فرود بیایند و با یک به هم ریختگی و بی نظمی فاجعه بار روبرو شوند چه اتفاقی می افتد.

قیمت طراحی سایت شما به چه عواملی بستگی دارد

قبل از سفارش طراحی سایت و جستجوی قیمت طراحی سایت، ابتدا باید نوع وب سایتی را که می خواهید سفارش دهید انتخاب کنید. وب سایت ها در سه دسته کلی استاتیک، پویا و نیمه پویا طراحی می شوند. آیکون های استفاده شده در طراحی هر نوع سایت متفاوت بوده و زمان و هزینه متفاوتی دارند. به عنوان مثال، سایت های وردپرسی نیاز به کدنویسی کمتری دارند و مزایایی دارند که ممکن است شما را به سفارش این نوع سایت ها ترغیب کند. از طرفی سایت های داینامیک امکانات بیشتری به شما می دهند و طراحی سایت داینامیک را بالاتر از سایت های استاتیک تعریف می کنند. باید مشخص کنید که آیا سایت شما مربوط به یک شرکت، اخبار، فروشگاه، املاک، گردشگری یا هر موضوع دیگری است. به طور کلی، مکان های فروشگاه با موضوعات دیگر متفاوت است. زیرا خرید و طراحی و امکانات کاملاً با نمونه های معمولی متفاوت است.

قیمت طراحی سایت

قیمت طراحی سایت اختصاصی و سفارشی

امروزه داشتن یک وب سایت حرفه ای یکی از عواملی است که به رشد کسب و کار شما کمک می کند. طراحی حرفه ای وب سایت و به روز رسانی محتوا عامل موثری در جذب مشتریان، علاقه مند نگه داشتن آنها و گسترش همکاری با شما می باشد. تعرفه طراحی سایت حرفه ای بالاتر از روش طراحی سایت وردپرسی و آماده است; زیرا اجرای اولیه سایت بیشتر طول می کشد و پیچیده تر است. مزیت طراحی وب سایت سفارشی این است که پس از پرداخت هزینه اولیه، تغییرات بعدی وب سایت با هزینه کمتری انجام می شود. از طرفی سایت های سفارشی بسیار منعطف هستند، تغییرات مورد نیاز را می توان خیلی سریع در آنها ایجاد کرد و از همه مهمتر برای موتورهای جستجو مناسب تر است. کاربرد کد مهمترین و اساسی ترین موضوع در طراحی سایت است که بر تعرفه طراحی سایت تاثیر می گذارد. اگر کدهای وب سایت شما بی کیفیت باشند، سایت با مشکلات زیادی مواجه می شود و سرعت سایت شما کاهش می یابد یا در بدترین حالت سایت شما از دسترس خارج می شود. برون سپاری طراحی وب سایت به شرکت های با تجربه، احتمال بروز چنین مشکلاتی را به صفر می رساند. شخصی سازی طراحی وب سایت سفارشی شاید وسوسه انگیزترین معیار برای انتخاب این روش طراحی وب سایت باشد. شاید در ابتدا انتظار زیادی از سایت خود نداشته باشید، اما قطعا پس از مدتی تصمیم به ایجاد تغییرات ویژه در سایت خود خواهید داشت.

تعیین نوع سایت

با توجه به اینکه طراحی سایت یک کار پروژه‌ای محسوب می‌شود و بر اساس خواسته‌های مشتری صورت می پذیرد به طور کلی نمی‌توان تعرفه ثابت برای آن در نظر گرفت. در برخی حالات خاص که وب سایت به صورت پکیج ارائه می‌شود، برخی شرکت ها تعرفه مشخصی را برای این کار مشخص می کنند. حتی روی قالب‌های آماده و راه‌اندازی سایت با سیستم‌های مدیریت محتوا و CMSها هم نمی‌توان به طور قطعی قیمت‌گذاری کرد، چه برسد به اینکه بخواهیم در مورد هزینه طراحی سایت اختصاصی صحبت کنیم. همان‌طور که اشاره کردیم موارد زیادی باید در نظر گرفته شود.

مشخص کردن اهداف و نیازها

صرف نظر از نوع کسب و کار شما، هدف شماره یک شما در تبلیغات و پرداخت هزینه توسعه وب سایت، گسترش کسب و کار شما خواهد بود. با این حال، شما باید به دقت مورد نیاز خود را در نظر بگیرید و بیان کنید، زیرا این موارد در تعیین قیمت طراحی وب سایت تاثیر دارند.