was successfully added to your cart.

سبد خرید

چالش رشد کردن بیزینس مانند سختی های کم کردن وزن کردن است، اما اگر مسیرهای رشد بیزنس را بشناسید می توانید یه موفقیت برسید. بنابراین اگر می خواهید در بیزینس موفق شوید این 4 روش ممکن است به شما کمک کنند:

1- آرزوها و  اهداف خود را دنبال کنید:

رهبران بزرگ کمتر در مورد خوب بودن نگران هستند و بیشتر روی اهداف اصلی خود تمرکز می کنند. بالاترین اولویت های خود را مشخص کنید و بررسی کنید این اولیتها در کجا می خواهید قرار دهید. آیا این کار با هدف شما یکسان است؟ از آنجا متوجه می شوید که دارید وقت هدر می دهید و می توانید از خودتان بپرسید اگر کار آسانی بود، شبیه چه چیزی می شد؟ از جواب این سوال استفاده کنید تا استراژی جدید خود را آغاز کنید.

2نقاط قوت خود را تقویت کنید:

وقتی شما بیزینس خود را مجدد ارزیابی می کنید ، روی نقاط ضعف خود تمرکز می کنید، ولی ممکن است همیشه بهترین راه نباشد. در عوض نگاه کنید که چه چیزی باعث بهتر شدن شما می شود. آیا فرصتی وجود دارد که حتی با تمرکز روی موفقیت تازه خود بیشتر رشد کنید؟

گاهی اوقات مشتری فعلی شما، باعث  رشد آینده شما می شود. رضایت و حفظ مشتری پدیده ای است و به جای اینکه بپرسیم چگونه مشتری های جدید جذب کنیم می پرسیم چگونه می توانیم رابطه مان را با کاربران موجود عمیق تر کنیم؟ که باعث افزایش طول عمر و ارزش محصول می شود.

3- نقاظ ضعف خود را زیر سوال ببرید:

هر بیزینسی ضعفهایی دارد، و رهبران اغلب نیاز دارند تا فورا جلوی ضعف های خود را بگیرند که همیشه حرکت درستی نیست.

نمی توانید یکباره کاری کنید در یک یا دو جا اگر تمرکز کنید باعث رشد شما می شود که ممکن است به معنای قرار دادن انرژی خود در نقاط قوت خود باشد،  در حالی که مغز شما ممکن است به شما بگوید نقاط ضعف خود را فورا برطرف کنید که ممکن است اولین امر باشد. اگر نقاط ضعفتان از پیشرفت بیزنس تان جلوگیری نمی کند، بهترین استفاده از وقت یا پول ممکن است جای دیگر باشد.

4 تلاش کنید و کارهای بزرگ انجام دهید:

مالکان وسوسه می شوند تا کارها را برای ترس از شکست ایمن انجام دهند، . منطقی است: بیزنیس کار سختی است زیرا شکست امکانپذیر است! ولی اینگونه فکر کنید: حتی اگر شما ایمن کارها را انجام دهید ، احتمالات هنوز علیه شما هستند . وقتی شما ریسک بیشتری می کنید، احتمالات خیلی هم  بد نیستند و ممکن است مزیت ها به سرعت بیشتر می شوند.

تا زمانی که مسئولیت مالی داشته باشید، می توانید استراژیک باشید. این بهترین راه برای شما است  تا به موفقیت بالایی برسید.

Leave a Reply