was successfully added to your cart.

سبد خرید

چگونه برای وبسایت خود کاربر جدید جذب کنید؟

طرفداران خود را پیدا کنید

جذب  کردن کاربر خیلی مهم است، چون شرکت ها زیاد شده و با هم رقابت می کنند، یکی از روش های اصلی ،  این است که کاربر ها را ظرفدار خودتان کنید.

1- خدمات  مخصوص به کاربر پیشنهاد کنید

9/ %35 کاربران در مشاغل  بزرگ و 7/5% کاربران  در مشاغل کوچک به خاطر خدماتی که دریافت می کنند راضی نیستند . اگر می خواهید مشتری هایتان طرفدار برند شما شوند، نبایستی فقط انتظارات آنها را برآورده کنید، باید فراتر رفته و از آنها پیشی بگیرید.

2- نظرشان را بپرسید

از کاربرانتان  بخواهید نظر بدهند ، تا موقعیت شغلی  خود را بهتر کنید. اگر از انها نظرشان را بخواهید یعنی به انها اهمیت می دهید.

3- اسمهایشان را به خاطر بسپارید

ما دوست داریم تا اسمهای خود را بشنویم، به ما حس خوبی می دهد. استفاده از نام کاربر ، به انها احساس منحصر به فرد بودن را می دهد و این یعنی شما به آنها اهمیت می دهید.

4 از ایمیل مارکتینگ استفاده کنید:

به دست آوردن ترافیک بسیار برای سایت شما بسیار عالی است، ولی اگر اطلاعات تماس مانند اسامی و ایمیل آدرس های کاربران را جمع آوری نکنید، یعنی هر کلیکی را هدر داده اید. اگر کاربران سایت شما را بدون خریدن محصولات ترک کنند، به این معناست که به سایت شما برنمی گردند و شما مطمئنا نمی توانید پیگیر آنها باشید.

بنابراین بهتر این است که آدرس ایمیل آنها را داشته باشید تا پیگیر آنها باشید و اینگونه با آنها در ارتباط هستید. همچنین می توانید در سایت خود خبرنامه های ماهانه که شامل نکات و  اطلاعاتی است بفرستید ، می توانید سوالات مکرری  که کاربران دیگر از شما پرسیده اند و شما پاسخ دادید را در سایت خود بگذارید. اینگونه شما دیگر با حجم زیادی از ایمیل مواجه نیستید و کاربران خودشان جوابهایشان را در سایت شما پیدا ممی کنند و اطلاعاتی کسب می کنند.

5-  از وبسایت های وابسته ( affiliate program )استفاده کنید:

برنامه های وابسته (affiliate programs) که همچنین به آنها برنامه فروش یا همکار گفته می شود ،   گزینه بسیار کم خطر است، این وبسایت ها برای شما تبلیغ می کنند و شما به آنها کمیسیون می دهید. باید 40 تا 60 درصد درآمد خود را به آنها بدهید. به این وبسایتها ابزارهایی بدهید تا بتوانند محصولات شما را ارتقا دهند. مانند ایمیل . این روش بسیار روش قدرتمندی است. همچنین می توانید شرکتهای وابسته بیشتری داشته باشید و از آنها بخواهید عضو شوند تا کاربر جدید جذب کنید.

6- برنامه های  خود را ارتقا دهید

باید محتوای خود را برای جذب خواننده به روش های زیر ارتقا دهید:

1.ایمیل

2- ارسال به خبرنگاران

3.رسانه های اجتماعی

4.لینک را به مقالات مرتبط ارسال کنید

5.مقالات خود را به روزرسانی کنید

7- تبلیغ زیاد نکنید.

مشتری فقط می خواهد در مورد موضوع مورد نظرش از شما  اطالاعات جمع آوری کند،  زیاد تبیلغ نکنید و فقط پایین محصول کمی در مورد خود و سایت و کارتان بنویسید تا به راحتی اگر بخواهند با شما تماس بگیرند.

8-  از لینک استفاده کنید.

لینک باعث می شود توجهات زیادی به سمت شما جذب شود و باعث می شود کاربران زیاد جذب کنید.

9- تمام مبانی را پوشش دهید.

استراتژی بازاریابی جامع و چند کاناله امروز در رسانه ضروری میباشد. وقتی در هر کجا از جمله تلویزیون، رادیو، فیس بوک، آمازون، صندوق پست الکترونیکی آنها، تبلیغات نمایش، یوتیوب و موتورهای جستجو به مشتریان خود می رسیم، میبینیم تمام کانالها از یکدیگر پشتیبانی می کنند که این خود باعث افزایش کارایی می شود.

10- تشکر کنید.

این کار نشان می دهد از اینکه برند ما را انتخاب کرده اند تشکر کرده ایم.

 

 

 

Leave a Reply