was successfully added to your cart.

سبد خرید

چرا داشتن وبسایت مهم است؟

ممکن است بپرسید شرکت کوچکی دارم و نمی دانم محصولاتم به صورت آلاین به فروش می رسد یا خیر؟

آیا باید وبسایت داشته باشم ؟ جواب بله است، زیرا خیلی کم پیش می آید که محصول اینترنتی به فروش نرسد، بیش از 20 میلیون فروشنده آنلاین هستند. مهم نیست چند نفر کارمند داشته باشید اگر وبسایت نداشته باشید شما کار خود را به شرکتهای دیگر واگذار کرده اید، تنها وبسایت داشتن مهم نیست، باید وبسایت حرفه ای داشته باشید اگر می خواهید جدی باشید، زیرا مشتری های زیادی امروزه برای اطلاعات جستجو می کنند، تا بتوانند محصولی بخرند. وبسایت شما اولین شانس برای تاثیر خوب روی فروشنده است.

این اولین موردی است که مردم آن را می بینند، یک وبسایت خوب باعث می شود متوجه شوید فردی در مورد شما چه درکی دارد، ولی اگر سایت برای دهه ۹۰ باشد از اعتبار شما می کاهد و شما شبیه آماتوری می شوید و باعث می شود افراد پتانسیل شما را تعیین کنند.

افراد با نگاه کردن به وبسایت شما به کیفیت و پتانسیل شما پی می برند، آنها از اطلاعات وبسایت شما استفاده می کنند، و تصمیم می گیرند که آیا فرصت خاصی به شما بدهند یا خیر؟

راحتی:

داشتن وبسایت باعث می شود مردم شما را به راحتی پیدا کنند ، و در مورد شرکت شما بخوانند و به جواب هایشان در سایت شما برسند. داشتن وبسایت کمک می کند تا وقتی شرکت شما را در مرورگر مثل google، yahoo،Bing  جستجو کنند، بتوانند آن را پیدا کنند. اگر شرکتی وب سایت نداشته باشد ممکن است به این معنی باشد که آن شرکت دیگر فعالیت ندارد.

تمام اطلاعات شما یک جا قرار دارد :

یوتیوب ویدئو می گذارد و فیسبوک متخصص جذب فن است، اما وبسایت به شما اجازه می دهد تا سه فاکتور را یک جا با هم داشته باشید‌

همه افراد اینستاگرام و تلگرام و فیسبوک ندارند، پس وبسایت به آنها کمک می کند و می توانند اطلاعاتی به دست آورند.

هر کاری که دلتان بخواهد انجام می دهید :

تمام شبکه های اجتماعی قانون خاصی دارند  و بابد فرمت های خاصی را دنبال کنند بنابراین ما وبسایت را پیشنهاد می کنیم شما می توانید هر کاری که دلتان بخواهد انجام دهید،

وبسایت همیشه در دسترس است:

وبسایت ۲۴ ساعته و ۳۶۵ روز سال در دسترس است، بازدیدکنندگان دز وبسایت شما می توانند با شما در تماس باشند، وبسایت در زمان صرفه جویی می کند، با مشتری هایتان پشت تلفن ، با ایمیل صحبت می کنید که وقت گیر هستند با وبسایت شما می توانید با فراهم کردن اطلاعات در مورد محصول خود و خدمات به صورت گرافیک ، ویدئو و eBook در زمان صرفه جویی کنید و می توانید یک پیغام را به افراد بدهید و با آنها در ارتباط باشید

باعث می شود به شما اعتبار بدهد این درست است که مشتریان براساس ظاهر وبسایت،  شما را داوری می کنند داشتن یک وبسایت به شما کمک می کند که به کاربران بگویید شما سازمان معتبری هستید و اگر نداشته باشید یعنی شرکت ضعیفی هستید.

محصولات و خدمات خود را در معرض نمایش قرار می دهید:

نه فقط می توانید محصولات خود را با جزییات با عکس های زیبا قرار دهید، بلکه می توانید ویدئوهای کوتاه بگذارید تا مشتری ها قانع به خرید شوند.

شما در نتایج جستجو گوگل ((SERP به نمایش در می آیید:

اگر وبسایت برای کار خود نداشته باشید،  شانس شما در صفحات نتایج مرورگر به صفر می رسد.

ارزش ماندگار:

قسمت بزرگ در مورد یک وبسایت این است که یکبار در آن سرمایه می گذارید، و برای همیشه آن را دارید و به کار خود ادامه می دهد. اما روش های تبلیغاتی دیگری وجود دارد که بعد از پرداخت هزینه ی انها ماندگار نمی شوند. مثلا برای روزنامه ای تبلیغ می کنید ولی پولی که برای آن داده اید از بین رفته و اگر سود آن را دریافت نکنید کار شما بی ارزش می شود، پس باید از اول برای سایت خود ROI  (بازگشت سرمایه)  مثبت ایجاد کنید تا در پایان بتوانید سود آن را دریافت کنید.

پشتیبانی از مشتری خود:

یکی از دیگر مزایای داشتن وبسایت این است که حمایت کردن از مشتری خود را بهبود می بخشد. وبسایت می تواند این کار را برای شما انجام دهد. اگر شما در سابت خود سوال و جواب(Q&As) قرار دهید یا محیطی بسازید که مشتری ها بتوانند در مورد محصول شما سوالات خود را بپرسند و یا کاربران دیگر بتوانند این سوالات را جواب دهند. این جواب ها برای سوالات متداول در اینترنت قابل دسترس هستند اگر مشتری ها ی دیگر شما را در مرورگر جستجو می کنند و دنبال راه حل این مشکل هستند.

شما می توانید مشتری ها را به این منابع هدایت کنید در نتیجه آنها می توانند مشکلات خود را حل کنند. می تواند مواردی را برای مشتری ها بسیار سریع کند و باعث بشود پشتیبانی از مشتری ها موثر تر شود. نه تمام محصولات یا خدمات ، می توانند از این مورد سود ببرند، در آن می توانند سوالات، نظرات خود را در مورد محصول قرار دهند‌

Leave a Reply