was successfully added to your cart.

سبد خرید

پنج زبان برنامه نویسی برتر در سال 2020

1.python

این زبان سریع ترین برنامه است، دومین برنامه پرطرفدار جهان است و دامنه های مختلفی دارد و برای هر پروژه ای می توانید از این برنامه استفاده کنید.منابع آنلاین بسیاری دارد. از این برنامه می توانید برای درست کردن وب سایت ، بازی، اپلیکیشن و iOS  استفاده کنید ، اگر اول راه هستید این زبان بسیار عالی است تا آن را یاد بگیرید زیرا استفاده از آن بسیار راحت و آسان است. میانگین حقوقی که در آمریکا برای این زبان برنامه نویس در نظر گرفته شده 125000دلار است. استفاده از این برنامه نسبت به سالهای گذشته افزایش یافته و حدود 15000شغل را به وجود آورده. زبان برنامه نویس با ارزشی است و بودجه قوی هم دارد.

  1. java script

این زبان حدود 8-7سال گذشته مانند امروز بزرگ نبود، و فقط توسعه دهنده های وبسایت از آن استفاده می کردند ولی اکنون استفاده از آن پیشرفت کرده و برای اهداف مختلف استفاده می شود. از این برنامه می توانید در درست کردن سایت ، بازی استفاده کنید. برای این برنامه شغل هایی افزایش یافته و میانگین حقوق برای این برنامه 114000دلار است.

3- go

این زبان برنامه تابعی است و حدود 5تا10 برنامه مختلف را به شما نشان می دهد، ساده و کوچک و قدرتمند است، همانند python است. در کامپیوترهای متفاوت از آن استفاده می شود و در سالهای آینده ممکن است این برنامه افزایش یابد و این برنامه امروزه رشد بیشتری کرده است و کاربران آن را دوست دارند. در مورد شغل و حقوق این برنامه نمی توان صحبتی کرد زیرا جدید است. از این برنامه برای ساختن اپلیکیشن و وبسایت استفاده می شود.

4-java

این زبان  بسیار خوب منتشر شده و برای مدت طولانی از آن استفده می شود، قابل اعتماد است و برای سیستم های بسیار پیچیده استفاده می شود که زبان های دیگر ممکن است نتوانند آن را انجام دهند. این زبان عالی است که بیشتر کاربران از آن استفاده می کنند و بسیار پرطرفدار است ، اما بعضی از افراد فکر می کنند که این زبان در حال نابودی است و رتبه بندی کمی دارد زیرا زبان های جدید در حال به وجود آمدن هستند در نتیجه این زبان در حال نابودی است و به معنای این نیست که سازمانهای زیادی از ان استفاده نمی کنند. این برنامه بزرگترین code based را دارد و رتبه بندی آن در بیشتر code ها سوم و چهارم است. برای این برنامه منابع بسیاری وجود دارد و شما کارهای زیادی می توانید با رمز این برنامه انجام دهید این برنامه از C, C++تواناتر و انعطاف پذیر نیست و مانند C,C++ یادگیری آن پیچیده نیست. در platform, iOS, server می توانید این برنامه را قرار دهید. شغل های زیادی برای این زبان به وجود آمده زیرا شرکت های زیادی به آن اعتماد دارند و هسته تکنولوژی است. حقوق متوسط این زبان 90000دلار است و یادگیری این زبان به java script کمک می کند.

5-C, C++

این دو زبان با هم شباهت دارند بنابراین با هم به کار می روند، این دو زبان در حال انتشار عالی هستند. میلیون ها سازمان و توسعه دهنده ها از این برنامه استفاده می کنند. منابع آنلاینی وجود دارد تا در مورد این زبان یاد بگیرید. عمومیت آنها از سالها پیش کاهش یافته دلیلش هم این است که زبان های جدیدی به وجود امده. در مارکتینگ این زبان نسبت به سالهای گذشته با ثبات تر شده و سازمان های زیادی از آن به عنوان core code  برای سیستم های زیادی استفاده می کنند. این زبان خیلی سریع و توانا است و هیچ کاری را نمی توانید بدون این زبان انجام دهید. یادگیری این زبان باعث می شود برنامه نویس بهتری باشید و اگر به دنبال شغل و حرفه در این زبان نیستید بایستی با دقت تر به این زبان نگاه کنید تا متوجه شوید این زبان چیست؟ و با زبان هایی که امروزه وجود دارد خیلی متفاوت است.حقوق متوسط این برنامه در آمریکا 106000دلار است و حقوق آن بستگی به مکان قرار گیری و عوامل دیگری دارد که ممکن است میزان  حقوق این زبان  را تغییر دهد.

Leave a Reply