was successfully added to your cart.

سبد خرید

دلایل شکست وبسایت ها

By نوامبر 29, 2016مطلب

دلایل شکست وبسایت ها:
۱ – مهمترین عامل نداشتن چشم انداز و برنامه هدفمند برای کسب و کارمورد نظرتان است: کسب و کار اینترنتی شما باید برنامه ریزی شده باشد و بدانید به چه سمت و سویی می رود تا از رقیبانتان عقب نیافتاده و باعث شکست وب سایتتان نشود.
۲- در نظر نگرفتن کاربران موبایلی : امروزه اکثر کاربران از طریق موبایل اقدام به دیدن سایتها می کنند . راه حل آن می تواند راه اندازی نسخه موبایلی وب سایتها و یا ایجاد برنامه موبایل است بطوریکه کاربران می توانند برنامه را روی موبایل خود نصب نمایند و وب سایت موردنظر را بصورت آنلاین یا آفلاین مشاهده کنند.
۳ – عدم آگاهی از هزینه های وب سایت: هر سایتی (کسب و کار اینترنتی) برای راه اندازی ، مدیریت و توسعه سایت و داشتن برنامه منسجم هزینه هایی در بر خواهد داشت.
۴ – عدم استفاده از خرد جمعی و دانش افراد در این زمینه یکی از دلایل شکست وبسایت شما میتواند باشد.
۵ – اختصاص ندادن زمان و نبود پشتکار کافی برای وب سایت.
۶ – نداشتن ساختار مناسب و منوبندی درست در وبسایت : منوی پیچیده و ظاهر نامناسب سایت باعث سردرگمی کاربران و باعث شکست وبسایت خواهد شد .
۷ – سرعت پایین لود شدن وبسایت: اگر سایت شما حجم بالایی داشته باشد و موقع لود شدن زمان زیادی طول بکشد کاربر صرفنظر خواهد کرد . پس بهتر است با استفاده نکردن از فلش ها و کم کردن خطاهای سایت و بالابردن سئو و رتبه سایت در بهبود سرعت بالا آمدن سایت اقدام کنید.(بهینه سازی صفحات سایت باعث کاهش پهنای باند مصرفی و در نتیجه کاهش هزینه های هاستینگ خواهد شد).
۸ – دنباله روی و تقلید و کپی برداری از سایتهای دیگر از عوامل شکست وب سایت می باشد.
۹ – نداشتن توجیه اقتصادی و عدم تحقیقات مناسب و مراحل امکان سنجی کسب و کار اینترنتی: ابتدا بهتر است روی ایده کسب و کار و بازار کار و رقبای خود اطلاعات کافی داشته باشید و نقاط قوت و ضعف را شناخته و بعد شروع به طراحی سایت کسب و کارتان کنید.

Leave a Reply