was successfully added to your cart.

سبد خرید

اهمیت محتوا در جذب کاربر و رتبه سایت

محتوا در سئو

اهمیت محتوا ، عبارتی است که بارها در دنیای سئو مطرح شده و می شود، بنابراین جای خوبی برای شروع بحث است.

گوگل همواره به ما می گوید که برای رتبه بندی سایتهایمان ، ما باید روی تولید محتوای مفید تمرکز کنیم . با این وجود آیا  کافیست که فقط یک مقاله فوق العاده در مورد محتوا بنویسیم؟ آیا نکات دیگری هم باید مد نظر قرار دهیم؟

خب شاید خیلی شگفت انگیز باشد که بدانید ما چقدر به محتوا و کیفیت آن اهمیت میدهیم و در سایت های راه اندازی شده از سوی ما و سایت هایی که مشاور سئو آن ها هستیم چقدر روی این مسئله تمرکز می کنیم و حتی بارها و بارها شده که با کارمندان محترم شرکت ها سر این مسئله بحث کرده ایم.

محتوای شما شبیه محصولات شماست ، حتی بهترین محصولات هم در جهان نیاز به تبلیغات دارد . هر کسی کوکاکولا را می شناسد، ولی با این وجود چرا سالیانه میلیون ها دلار صرف تبلیغ آن میشود!!!

(جالب است بدانید که اگر این جمله را خواندید و فهمیدید اهمیت تبلیغات چقدر است از بسیاری از ایرانیان جلوترید!! چرا که بر اساس تجارب بنده طی سال های گذشته خیلی ها در ایران فکر می کنند شرکت ها و برندهای مشهور نیازی به تبلیغات ندارند حال آنکه شرکت ایرانسل را به وضوح می بینند)!

بنابراین در حالیکه محتوای شما بایستی کاملا خاص باشد، برای ایجاد ترافیک به سمت آن بایستی محتوا را در مقابل چشمان خواننده قرار دهید. این امر به تنهایی معجزه نمی کند ( مگر اینکه دنبال کلمات کلیدی خاص باشید.)

Leave a Reply

})