طراحی اتوماسیون تحت وب

هر موسسه و سازمان تشکیل میگردد تا به اهداف و ماموریت مشخصی بپردازد . این اهداف مشخص کننده فعالیت های سازمان می باشد . کلیه فعالیت و اقدامات در راستای رسیدن به این اهداف به صورت اسناد و مدارکی نگهداری میشوند که در صورتی که ذخیره سازی این مدارک و اسناد به صورت کاغذ محور انجام گردد باعث صرف هزینه بسیار زیاد چه از نظر زمان و انرژی و چه از نظر هزینه های بالای مالی می گردد .

همچنین سازماندهی این اطلاعات به روش های کلاسیک خطر از بین رفتن اطلاعات ، کندی روال اداری ، سختی ارتباط ۲ طرفه با کاربران ، نیاز به نیروی انسانی به تعداد زیاد و … را افزایش می دهد .

hard-working-business-man

راه حل چیست؟؟!!

می توان کلیه این ارتباطات مانند وارد نمودن اطلاعات ،ذخیره سازی اسناد و مدارک ، سطوح دسترسی به اطلاعات ، دادن مجوزهای خاص برای تائید مدارک و … را به صورت اتوماسیون تحت وب تعریف نمود تا کلیه مدیران و کاربران بتوانند با صرف زمانی کمتر و در فضایی با امکانات بالا با صرف زمانی محدود انجام داده و از طرفی با پشتیبان گیری از بانک اطلاعاتی نرم افزار امنیت همیشگی اطلاعات و مدارک را تضمین نمود .

گروه طراحان ادمین می تواند بنا به امکانات مورد نیاز سفارش دهنده برای نظام اتوماسیون درخواستی وی ،  به صورت سفارشی ، کلیه این امکانات را تعریف نماید و در قالب برنامه اتوماسیون تحت وب اجرا کند . طراحی و اجرای انواع سامانه ارتباط با کاربران برای روال اداری ، انواع اتوماسیون تحت وب ، طراحی پرتال سازمانی و … ار تخصص های ادمین نت است .